ZASADY KORZYSTANIA Z PŁYWALNI KRYTEJ Od dnia 17 października 2020r. na Pływalni Krytej w Myśliborzu ul. Piłsudskiego 18 w celu zapewnienia bezpieczeństwa na obiekcie obowiązują następujące zasady:

Od dnia 17 października  2020r. na Pływalni Krytej w Myśliborzu   
 ul. Piłsudskiego 18 w celu zapewnienia bezpieczeństwa
na obiekcie obowiązują następujące zasady:

1.Korzystający z pływalni zobowiązani są do przestrzegania stref Wejścia i Wyjścia. Strefy są odpowiednio oznakowane.
2. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu na teren obiektu.                                                                                                                                           2. Obowiązuje dystans społeczny dla osób korzystających z pływalni (1,5 m) według oznaczeń  na podłodze, przed kasą, szatnią.                                                                                       3. Przed kasą i szatnią może znajdować się tylko 1 osoba.                                                     4. Prowadzona jest dezynfekcja kluczy do szafek po każdym użytkowniku.                                                                                                      5. Bezwzględny zakaz korzystania z Pływalni osób z objawami jakiejkolwiek infekcji przede wszystkim dróg oddechowych.                                                                                       6. Obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja stóp przed wejściem na nieckę basenową.                                                                                                                                 7. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem pływania w  basenie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ZASADY KORZYSTANIA Z PRZEBIERALNI

1. W przebieralni należy zachować dystans społeczny (1,5 m).                                                                2. Osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem
 w przebieralni, ubierając się po każdej kąpieli należy ponownie ubrać osłonę ust i nosa.                                                                                                                                           3. Z suszarek do włosów może korzystać jednocześnie 6 osób.

ZASADY KORZYSTANIA Z PRYSZNICÓW

1. Z  wyznaczonych pryszniców może korzystać jednocześnie 5 osób.                                                                       2. Obowiązuje staranna kąpiel z myciem całego ciała pod natryskiem.                     

                            ZASADY KORZYSTANIA Z SAUNY

1. Sauna nieczynna.

ZASADY KORZYSTANIA Z TRYBUN

1.Obowiązuje zakaz przebywania osób na trybunach.

ZASADY KORZYSTANIA Z PŁYWALNI PRZEZ SZKÓŁKI PŁYWACKIE W RAMACH ZAJĘĆ SPORTOWYCH NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA

1.Szkółki obowiązują wszystkie zasady korzystania z pływalni obowiązujące od dnia 17.10.2020 r.

2.Między poszczególnymi grupami obowiązuje 15 minutowa przerwa w czasie wejścia i wyjścia z basenu.

Dyrektor OSiR
                                                                                     Jerzy Zgoda